OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAVI / ÖDEV TESLİM TAKVİMİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAVI / ÖDEV TESLİM TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 1. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
EMB103 Eğitim Felsefesi Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI 06.02.2024 Salı 11:00 Ödev Teslimi
OKL101 Erken Çocukluk Eğitimine Giriş Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA 06.02.2024 Salı 13:00 D117
OKL103 Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Öğr. Gör. Dr. Serra ALÇI Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 09.02.2024 Cuma 14:00 D117
EMB101 Eğitime Giriş Öğr. Gör. Dr. Muhammed BAHADIR Arş. Gör. Arife ŞAHİN 08.02.2024 Perşembe 11:30 DZ09
EGK101 Türk Dili I Dr. Öğr. Üyesi Suna ÖZCAN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 05.02.2024 Pazartesi 14:00 DZ09
EGK103 Bilişim Teknolojileri Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ 07.02.2024 Çarşamba 13:00 D115
EGK105 Yabancı Dil I Öğr. Gör. Yasemin ÖNER Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 05.02.2024 Pazartesi 11:30 DZ09
AIIT 101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya TÜRKMEN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 07.02.2024 Çarşamba 11:30 DZ09
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 2. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
OKL205 Okul Öncesi Eğitim Programları Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA 06.02.2024 Salı 13:00 D117
OKL203 Erken Çocuklukta Matematik Eğitimi Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ 09.02.2024 Cuma 14:00 D117
OKL201 Erken Çocuklukta Fen Eğitimi  Dr. Öğr. Üyesi Ümran ATABAŞ Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 07.02.2024 Çarşamba 11:30 DZ09
OKL221 Aile Eğitimi ve Katılımı Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ 09.02.2024 Cuma 11:30 D117
EMB205 Türk Eğitim Tarihi Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 05.02.2024 Pazartesi 14:00 DZ09
EMB207 Eğitimde Araştırma Yöntemleri  Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ 07.02.2024 Çarşamba 14:30 D117
EMB223 Öğrenme Güçlüğü  Dr. Öğr. Üyesi Özgür KURT Dr. Öğr. Üyesi Özgür KURT 06.02.2024 Salı 15:00 D311
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2022-2023 BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAVI / ÖDEV TESLİM TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 3. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
EMB307  Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi  Öğr. Gör. Dr. Gültekin GÖÇMEN Arş. Gör. Büşra ÜNVERDİ DEMİR 06.02.2024 Salı 15:00 D216
OKL303 Çocuğu Tanıma ve Değerlendirme Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ 09.02.2024 Cuma 11:30 D117
OKL305  Erken Çocuklukta Öğrenme Yaklaşımları  Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 05.02.2024 Pazartesi 14:00 DZ09
EMB305  Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ŞAHAL Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 05.02.2024 Pazartesi 11:30 DZ09
EMB326 Eğitimde Drama  Öğr. Gör. Dr. Nurhüda SÖZEN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 06.02.2024 Salı 13:00 D117
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2022-2023 BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAVI / ÖDEV TESLİM TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 4. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
EMB222  Eğitimde Proje Hazırlama Dr. Öğr. Üyesi Aslı ÇAKIR Dr. Öğr. Üyesi Aslı ÇAKIR 09.02.2024 Cuma 17:00 Ödev Teslimi
OKL222 Çocukta Hareket Gelişimi ve Eğitimi Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA 06.02.2024 Salı 13:00 Ödev Teslimi
Görüntülenme: 510 Yayınlanma Tarihi: 2 Şubat 2024