Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 2023-2024 Güz Dönemi Ara Sınav Takvimi

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 1. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
OKL101 Erken Çocukluk Eğitimine Giriş Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 24.11.2023 Cuma 10:00 D215
OKL103 Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Öğr. Gör. Dr. Serra ALÇI Öğr. Gör. Dr. Serra ALÇI & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 24.11.2023 Cuma 13:00 D215
EMB101 Eğitime Giriş Öğr. Gör. Dr. Muhammed BAHADIR Öğr. Gör. Dr. Muhammed BAHADIR & Arş. Gör. Arife ŞAHİN 23.11.2023 Perşembe 11:30 DE114
EMB103 Eğitim Felsefesi Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 22.11.2023 Çarşamba 10:00 DZ09
EGK101 Türk Dili I Dr. Öğr. Üyesi Suna ÖZCAN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 20.11.2023 Pazartesi 16:15 DZ09
EGK103 Bilişim Teknolojileri Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ & Arş. Gör. Arife ŞAHİN 23.11.2023 Perşembe 14:15 DZ09
EGK105 Yabancı Dil I Öğr. Gör. Yasemin ÖNER Öğr. Gör. Yasemin ÖNER & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 22.11.2023 Çarşamba 11:30 DZ09
EGK105 Yabancı Dil I Öğr. Gör. Dilara ÖZBEN YILDIZOĞLU Öğr. Gör. Dilara ÖZBEN YILDIZOĞLU 22.11.2023 Çarşamba 11:30 D216
AIIT 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya TÜRKMEN Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 20.11.2023 Pazartesi 11:30 DZ09
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 2. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
OKL203 Erken Çocuklukta Matematik Eğitimi Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ       ÖDEV TESLİMİ
OKL201 Erken Çocuklukta Fen Eğitimi  Dr. Öğr. Üyesi Ümran ATABAŞ Dr. Öğr. Üyesi Ümran ATABAŞ & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 21.11.2023 Salı 14:15 DZ09
OKL205 Okul Öncesi Eğitim Programları Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 24.11.2023 Cuma 14:15 D215
OKL221 Aile Eğitimi ve Katılımı Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 24.11.2023 Cuma 16:15 D215
EMB205 Türk Eğitim Tarihi Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 21.11.2023 Salı 11:30 DZ09
EMB207 Eğitimde Araştırma Yöntemleri  Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ Dr. Öğr. Üyesi Aydın TİRYAKİ & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 22.11.2023 Çarşamba 16:15 DZ09
EMB223 Öğrenme Güçlüğü  Dr. Öğr. Üyesi Özgür KURT Dr. Öğr. Üyesi Özgür KURT & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 20.11.2023 Pazartesi 10:00 D215
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 3. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
OKL301 Erken Çocuklukta Sanat Eğitimi Öğr. Gör. Zülküf KAÇMAZ Öğr. Gör. Zülküf KAÇMAZ       ÖDEV TESLİMİ
EMB307  Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi  Öğr. Gör. Dr. Gültekin GÖÇMEN Öğr. Gör. Dr. Gültekin GÖÇMEN       ÖDEV TESLİMİ
OKL303 Çocuğu Tanıma ve Değerlendirme Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr. Üyesi Oğuz KELEŞ & Arş. Gör. Buse Nur MARAL  22.11.2023 Çarşamba 16:15 D215
OKL305  Erken Çocuklukta Öğrenme Yaklaşımları  Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN 21.11.2023 Salı 14:15 D117
OKL323  Erken Çocuklukta Dil ve Kavram Gelişimi  Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ & Arş. Gör. Elif Emine TİRYAKİ 24.11.2023 Cuma 16:15 DZ09
EMB305  Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ŞAHAL Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ŞAHAL & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 21.11.2023 Salı 16:15 DZ09
EMB326 Eğitimde Drama  Öğr. Gör. Dr. Nurhüda SÖZEN Öğr. Gör. Dr. Nurhüda SÖZEN & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 20.11.2023 Pazartesi 14:15 DE115
EGK324 Bilim Tarihi ve Felsefesi Dr. Öğr. Üyesi Deniz YÜCEER Dr. Öğr. Üyesi Deniz YÜCEER & Arş. Gör. Buse Nur MARAL 22.11.2023 Çarşamba 14:15 DZ09
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Okul Öncesi Öğretmenliği Programı 4. Sınıf
OKL401 Karakter ve Değer Eğitimi  Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN 22.11.2023 Çarşamba 11:00 D117
OKL403 Okula Uyum ve Erken Okuryazarlık Prof. Dr. Mustafa BAŞARAN Prof. Dr. Mustafa BAŞARAN & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 22.11.2023 Çarşamba 13:00 DZ09
EMB403  Okullarda Rehberlik  Dr. Öğr. Üyesi Figen KASAPOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Figen KASAPOĞLU & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 24.11.2023 Cuma 11:30 DZ09
EMB222  Eğitimde Proje Hazırlama Dr. Öğr. Üyesi Aslı ÇAKIR Dr. Öğr. Üyesi Aslı ÇAKIR & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 21.11.2023 Salı 10:00 D215
OKL222 Çocukta Hareket Gelişimi ve Eğitimi Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA       ÖDEV TESLİMİ
EMBO401/ A  Öğretmenlik Uygulaması I Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA Dr. Öğr. Üyesi Hande USBAŞ KAYA       ÖDEV TESLİMİ
EMBO401/ B&D Öğretmenlik Uygulaması I Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ Dr. Öğr Üyesi Oğuz KELEŞ       ÖDEV TESLİMİ
EMBO401/ C Öğretmenlik Uygulaması I Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI       ÖDEV TESLİMİ
ERKEN ÇOCUKLUKTA AHLAK VE DEĞER EĞİTİMİ TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Erken Çocuklukta Ahlak ve Değer Eğitimi Yüksek Lisans Programı
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
EDE501 Erken Çocukluk Dönemi Gelişim Alanları ve Özellikleri Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI Doç. Dr. Gülşah TAŞÇI & Arş. Gör. Tuğba EMİROĞLU İLVAN 21.11.2023 Salı 14:15 DZ09
EDE521 Erken Çocukluk Dönemi Eğitim Yaklaşımları ve Din Eğitimi Dr. Öğr. Üyesi Gülsüm PEHLİVAN AĞIRAKÇA Dr. Öğr. Üyesi Gülsüm PEHLİVAN AĞIRAKÇA       ÖDEV TESLİMİ
EDE528 Erken Çocukluk Dönemi Değerler Eğitiminde Yöntem ve Materyal Kullanımı Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN       ÖDEV TESLİMİ
EDE536 Çocuklar için Felsefe Dr. Öğr. Üyesi Deniz YÜCEER Dr. Öğr. Üyesi Deniz YÜCEER       ÖDEV TESLİMİ
Görüntülenme: 1088 Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2023 Güncellenme Tarihi: 17 Kasım 2023 14:40:39